Плед для собак Trip, 140 х 100 х 4 см, сіро-чорний, Kerbl
SKU
81265
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81265 |
| Колір виробника | чорний/сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653943601 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 63079098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81265 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/48 |
| Чиста висота продукту | 16 cm |
| Чиста довжина продукту | 34 cm |
| Чиста вага продукту | 1.043 kg |
| Маса нетто | 1.04 kg |
| Чиста ширина продукту | 22 cm |
| Ширина коробки | 48 cm |
| Висота коробки | 72 cm |
| довжина коробки | 48 cm |
| Вага коробки | 8.344 kg |
