Плетений недоуздок для ВРХ, сизаль/поліпропілен, 18 мм x 23 см, Kerbl
SKU
29556
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29556 |
| Старий код SKU | 10-0865 |
| Код постачальника | 29556 |
| Основний EAN-13 | 4018653295564 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 56075019 |
| Країна походження | Madagaskar |
| Діаметр | 18 mm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/400 |
| Чиста ширина продукту | 1.8 cm |
| Чиста висота продукту | 1.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 380 cm |
| Чиста вага продукту | 0.349 kg |
| Маса нетто | 0.35 kg |
