Пляшка для годування ягнят із соскою Anti-Vac, 450 мл, Kerbl
SKU
278
Пляшка для ягнят Anti-Vac оснащена соскою і має спеціальне регулювання швидкості потоку. Широке горлечко забезпечує зручне наповнення. Пляшка має надруковану мірну шкалу.
- Матеріал: Пластик
- Колір: Прозорий
- Об'єм: 450 мл
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 278 |
| Старий код SKU | 03-0005 |
| Код постачальника | 278 |
| Основний EAN-13 | 4018653270080 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39249000 |
| Країна походження | Tajwan (Prowincja Chin) |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50/1200 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 0.074 kg |
| Ширина коробки | 27.5 cm |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 41.5 cm |
| Вага коробки | 1.776 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
