Плюшева іграшка для кота, 7 см, Kerbl
SKU
83224
- прибл. 7 см
- натягнута, тремтяча іграшка
- 12 штук в упаковці
- різні кольори
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83224 |
| Код постачальника | 83224 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653832240 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/108/2160 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 7 cm |
| Чиста вага продукту | 0.028 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 70 cm |
| Вага коробки | 10.08 kg |
| Ширина коробки | 51 cm |
