Плюшева іграшка Качка Huggo для собак, 65 см, Kerbl
SKU
80756
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
- з бавовняним шнурком
- з шурхотливою фольгою
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80756 |
| Код постачальника | 80756 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653906422 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/2/48/192 |
| Чиста ширина продукту | 17 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 70 cm |
| Чиста вага продукту | 0.222 kg |
| Маса нетто | 0.22 kg |
| Висота коробки | 45 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 10.656 kg |
| Ширина коробки | 46 cm |
