Подовжувач для погоничів AniShock PRO, 71 см, Kerbl
SKU
11264
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 11264 |
| Старий код SKU | 01-2724 |
| Код постачальника | 11264 |
| Основний EAN-13 | 4018653112649 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/96 |
| Чиста ширина продукту | 4.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 71 cm |
| Чиста вага продукту | 0.148 kg |
| Ширина коробки | 55 cm |
| Висота коробки | 22 cm |
| довжина коробки | 76 cm |
| Вага коробки | 16.137 kg |
| Маса нетто | 0.15 kg |
