Подовжувач годівниці 7,5 кг SmartCoop
SKU
70661
| Другий код | 70661 |
|---|---|
| Старий код SKU | 04-0383 |
| Код постачальника | 70661 |
| Основний EAN-13 | 4018653253434 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Polska |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/108 |
| Чиста ширина продукту | 22 cm |
| Чиста висота продукту | 19 cm |
| Чиста довжина продукту | 37 cm |
| Чиста вага продукту | 0.562 kg |
| Маса нетто | 0.56 kg |
