Подовжувальний кабель № 4, 4 м, для SmartCoop
SKU
70632
| Другий код | 70632 |
|---|---|
| Старий код SKU | 04-0377 |
| Код постачальника | 70632 |
| Основний EAN-13 | 4018653281369 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85444290 |
| Країна походження | Turcja |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/33 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Чиста вага продукту | 0.185 kg |
| Ширина коробки | 41.5 cm |
| Висота коробки | 38 cm |
| довжина коробки | 61.5 cm |
| Вага коробки | 9.25 kg |
| Маса нетто | 0.19 kg |
