Подовжувальний кабель № 5, 4 м, для SmartCoop
SKU
70634
| Другий код | 70634 |
|---|---|
| Старий код SKU | 04-0379 |
| Код постачальника | 70634 |
| Основний EAN-13 | 4018653281383 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85444290 |
| Країна походження | Turcja |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/33 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Чиста вага продукту | 0.209 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
| Висота коробки | 42 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 13.794 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
