Подушка Cleo 58 х 36 х 4 см, для перенесення Gulliver 4, Kerbl
SKU
82424
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82424 |
| Колір виробника | білий/сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653824245 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 63079010 |
| Призначено для | Gulliver 4 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 82424 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/192 |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 56 cm |
| Чиста вага продукту | 0.191 kg |
| Маса нетто | 0.19 kg |
| Чиста ширина продукту | 36.5 cm |
| Ширина коробки | 39 cm |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 59 cm |
| Вага коробки | 2.885 kg |
