Подушка Cleo 74 х 43 х 4 см, для перенесення Gulliver 6, Kerbl
SKU
82425
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82425 |
| Колір виробника | білий/сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653824252 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 63079010 |
| Призначено для | Gulliver 6 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 82425 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/160 |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 54 cm |
| Чиста вага продукту | 0.255 kg |
| Маса нетто | 0.26 kg |
| Чиста ширина продукту | 42 cm |
| Ширина коробки | 38 cm |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 44 cm |
| Вага коробки | 3.198 kg |
