Подушка для собак Jerome, 80 х 60 х 6 см, темно-синя, Kerbl
SKU
81313
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81313 |
| Колір виробника | темно-синій |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653927250 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 63079098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81313 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/48 |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 83 cm |
| Чиста вага продукту | 0.974 kg |
| Маса нетто | 0.97 kg |
| Чиста ширина продукту | 59 cm |
| Ширина коробки | 62 cm |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 80 cm |
| Вага коробки | 11.688 kg |
