Подушка для собак Loneta, 120 х 85 х 12 см, сіро-бежева, Kerbl
SKU
80359
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80359 |
| Колір виробника | бежевий/сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653943595 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 63079098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80359 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/60 |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 116 cm |
| Чиста вага продукту | 1.423 kg |
| Маса нетто | 1.42 kg |
| Чиста ширина продукту | 82 cm |
| Ширина коробки | 58 cm |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 79 cm |
| Вага коробки | 8.538 kg |
