Подушка для собак Loneta, 58 х 43 х 7 см, сіро-бежева, Kerbl
SKU
80353
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80353 |
| Колір виробника | бежевий/сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653943526 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 63079098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80353 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/240 |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 51 cm |
| Чиста вага продукту | 0.25 kg |
| Маса нетто | 0.25 kg |
| Чиста ширина продукту | 35 cm |
| Ширина коробки | 58 cm |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 79 cm |
| Вага коробки | 6 kg |
