Подушка для собак Loneta, 82 х 57 х 8 см, сіро-бежева, Kerbl
SKU
80356
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80356 |
| Колір виробника | бежевий/сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653943564 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 63079098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80356 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/14/140 |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 77 cm |
| Чиста вага продукту | 0.517 kg |
| Маса нетто | 0.52 kg |
| Чиста ширина продукту | 53 cm |
| Ширина коробки | 58 cm |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 79 cm |
| Вага коробки | 7.238 kg |
