Подушка для собак Lucca, 63 х 48 х 7 см, сіра, Kerbl
SKU
80349
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80349 |
| Колір виробника | сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653943441 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 63079098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80349 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/45/180 |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 63 cm |
| Чиста вага продукту | 0.45 kg |
| Маса нетто | 0.45 kg |
| Чиста ширина продукту | 48 cm |
| Ширина коробки | 58 cm |
| Висота коробки | 80 cm |
| довжина коробки | 78 cm |
| Вага коробки | 20.25 kg |
