Подушка для собак Lucca, 80 х 54 х 9 см, сіра, Kerbl
SKU
80350
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80350 |
| Колір виробника | сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653943465 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 63079098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80350 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30/120 |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 80 cm |
| Чиста вага продукту | 0.64 kg |
| Маса нетто | 0.64 kg |
| Чиста ширина продукту | 54 cm |
| Ширина коробки | 58 cm |
| Висота коробки | 80 cm |
| довжина коробки | 78 cm |
| Вага коробки | 19.2 kg |
