Подушка для собак Lucca, 99 х 66 х 10 см, сіра, Kerbl
SKU
80351
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80351 |
| Колір виробника | сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653943489 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 63079098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80351 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/80 |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 99 cm |
| Чиста вага продукту | 0.95 kg |
| Маса нетто | 0.95 kg |
| Чиста ширина продукту | 66 cm |
| Ширина коробки | 58 cm |
| Висота коробки | 80 cm |
| довжина коробки | 78 cm |
| Вага коробки | 19 kg |
