Подушка для собак Oxford Place, 120 х 85 х 17 см, синя, Kerbl
SKU
84991
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84991 |
| Колір виробника | синій |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653849910 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 63079098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 84991 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/20/1250 |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 112 cm |
| Чиста вага продукту | 1.8 kg |
| Маса нетто | 1.8 kg |
| Чиста ширина продукту | 80 cm |
| Ширина коробки | 63 cm |
| Висота коробки | 75 cm |
| довжина коробки | 89 cm |
| Вага коробки | 18 kg |
