Подушка для собак Theo, 75 х 50 х 3 см, бежева, Kerbl
SKU
80376
- самонагріваюча поверхня лежанки – випромінює тепло собаки
- з протиковзким покриттям
- 100% поліестер
- з блискавкою
- наволочку можна прати при температурі 30°C.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80376 |
| Колір виробника | бежевий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653963364 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 63079010 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80376 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/192 |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 75 cm |
| Чиста вага продукту | 0.316 kg |
| Маса нетто | 0.32 kg |
| Чиста ширина продукту | 50 cm |
| Ширина коробки | 48 cm |
| Висота коробки | 48 cm |
| довжина коробки | 74 cm |
| Вага коробки | 7.584 kg |
