Подушка на диван для собак Emalia, 98 х 66 х 12 см, сіра, Kerbl
SKU
80375
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80375 |
| Код постачальника | 80375 |
| Основний EAN-13 | 4018653963357 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 63079098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/48 |
| Чиста ширина продукту | 36 cm |
| Чиста висота продукту | 19 cm |
| Чиста довжина продукту | 70 cm |
| Чиста вага продукту | 1.2 kg |
| Ширина коробки | 74 cm |
| Висота коробки | 49 cm |
| довжина коробки | 100 cm |
| Вага коробки | 14.4 kg |
| Маса нетто | 1.2 kg |
