Подвійна годівниця для корму/води, 650 мл, синя, Kerbl
SKU
80833
- з пластику
- відкриваючийся контейнер з двома отворами, для води або корму
- прозорий контейнер дозволяє перевірити вміст
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80833 |
| Код постачальника | 80833 |
| Колір виробника | синій |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 8003507040953 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 650 ml |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Об'єм | 650 ml |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/576 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 19.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 17.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.103 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Ширина коробки | 37.5 cm |
| Висота коробки | 22 cm |
| довжина коробки | 39.5 cm |
| Вага коробки | 1.236 kg |
