Поїльна чаша, чавунна, емальована, Allweiler K/2
SKU
22465
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22465 |
| Код постачальника | 22465 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653224656 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Підключення поїлки | 1 |
| Потік | немає даних |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Маса нетто | 6 kg |
| Код CN | 84368090 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/96 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Старий код SKU | 10-2093 |
| Чиста висота продукту | 14 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 6 kg |
| Чиста ширина продукту | 22.5 cm |
