Поїлка для папуг, 110 мл, Kerbl
SKU
83142
- з пластику
- для кліток з горизонтально розташованими прутами
- різні кольори відправляються випадковим чином
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83142 |
| Код постачальника | 83142 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 9003687055524 |
| Ємність/Об'єм | 110 ml |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/144/1152 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 20.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.044 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 54.5 cm |
| Вага коробки | 6.336 kg |
| Ширина коробки | 46 cm |
