Поїлка для папуг, 130 мл, Kerbl
SKU
83144
- з пластику
- універсальне застосування
- з ручкою
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83144 |
| Код постачальника | 83144 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653831441 |
| Ємність/Об'єм | 130 ml |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/144/1152 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.056 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
| Висота коробки | 39 cm |
| довжина коробки | 59 cm |
| Вага коробки | 8.064 kg |
| Ширина коробки | 46 cm |
