Поїлка для птахів, 1,5 л, з переробки, Kerbl
SKU
70157
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70157 |
| Код постачальника | 70157 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4030836314343 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/380 |
| Чиста ширина продукту | 19.5 cm |
| Чиста висота продукту | 19 cm |
| Чиста довжина продукту | 19.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.155 kg |
| Маса нетто | 0.16 kg |


