Поїлка для птахів, 10 л, Kerbl
SKU
70134
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70134 |
| Старий код SKU | 04-0328 |
| Код постачальника | 70134 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Основний EAN-13 | 4018653143537 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/120 |
| Чиста ширина продукту | 34 cm |
| Чиста висота продукту | 34 cm |
| Чиста довжина продукту | 34.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.695 kg |
| Маса нетто | 0.7 kg |
| Ширина коробки | 43 cm |
| Висота коробки | 34 cm |
| довжина коробки | 44.5 cm |
| Вага коробки | 3.475 kg |
