Поїлка для птахів, 3,5 л, біло-блакитна, Kerbl
SKU
70256
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70256 |
| Код постачальника | 70256 |
| Основний EAN-13 | 4030836215817 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/150 |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 25 cm |
| Чиста довжина продукту | 22.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.2 kg |
| Маса нетто | 0.2 kg |
