Поїлка для птахів з ручкою, 1,5 л, Kerbl
SKU
70259
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70259 |
| Старий код SKU | 04-0014 |
| Код постачальника | 70259 |
| Основний EAN-13 | 4030836199216 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/380 |
| Чиста ширина продукту | 19.5 cm |
| Чиста висота продукту | 19.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Чиста вага продукту | 0.154 kg |
| Маса нетто | 0.15 kg |
