Поїлка для тварин Maya, 1,5 л, коричнева, Kerbl
SKU
81979
- з міцного пластику
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81979 |
| Код постачальника | 81979 |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653819791 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 1,5 l |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/168 |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 0.252 kg |
| Маса нетто | 0.25 kg |
| Ширина коробки | 22 cm |
| Висота коробки | 18.5 cm |
| довжина коробки | 31 cm |
| Вага коробки | 0.923 kg |
