Поїлка для тварин Nuvola, 11 л, бежева, Kerbl
SKU
81999
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81999 |
| Код постачальника | 81999 |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653964064 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Ємність/Об'єм | 11 l |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Об'єм | 11 l |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/2/60 |
| Чиста ширина продукту | 41.5 cm |
| Чиста висота продукту | 25 cm |
| Чиста довжина продукту | 46 cm |
| Чиста вага продукту | 0.757 kg |
| Маса нетто | 0.76 kg |
| Ширина коробки | 47 cm |
| Висота коробки | 26.5 cm |
| довжина коробки | 47.5 cm |
| Вага коробки | 1.514 kg |
