Поїлка-фонтан Bubble, для саду, 25,5 х 18 х 8 см, біло-синя, Kerbl
SKU
80542
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80542 |
| Код постачальника | 80542 |
| Код CN | 84248970 |
| Основний EAN-13 | 4018653216200 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/96 |
| Чиста ширина продукту | 21 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.789 kg |
| Маса нетто | 0.79 kg |
| Висота коробки | 42.5 cm |
| довжина коробки | 64.5 cm |
| Вага коробки | 9.468 kg |
| Ширина коробки | 32.5 cm |
