Поїлка/годівниця для ВРХ і коней, 15 л, вставка в шину 175/15, Kerbl
SKU
324826
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 324826 |
| Код постачальника | 324826 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653959381 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Ємність/Об'єм | 15 l |
| Діаметр | 51 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Об'єм | 15 l |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/108 |
| Чиста ширина продукту | 51 cm |
| Чиста висота продукту | 51 cm |
| Чиста довжина продукту | 19.5 cm |
| Чиста вага продукту | 1.112 kg |
| Маса нетто | 1.11 kg |
