Поїлка-пляшка для гризунів, з тримачем, 250 мл, Kerbl
SKU
81765
- металева ручка
- пляшка з кульковим клапаном запобігає капанню
- універсальний, підходить до всіх оправ
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81765 |
| Код постачальника | 81765 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653921012 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 250 ml |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код CN | 39239000 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Об'єм | 250 ml |
| Габаритний продукт | Ні |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/18/144/576 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 6.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 26.2 cm |
| Чиста вага продукту | 0.1 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 32.5 cm |
| Вага коробки | 1.363 kg |
