Поїлка-пляшка для собак, 250 мл, синя, Kerbl
SKU
82263
- з пластику
- ідеально під час подорожей
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82263 |
| Код постачальника | 82263 |
| Колір виробника | синій |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653822630 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 250 ml |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Об'єм | 250 ml |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/72/1152 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Чиста вага продукту | 0.061 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
| Ширина коробки | 43 cm |
| Висота коробки | 42 cm |
| довжина коробки | 44 cm |
| Вага коробки | 4.392 kg |
