Поїлка сосково-кулькова AquaGlobe для свиноматок, нержавіюча сталь, 1/2 - 1/2, 79 мм, для свиноматок, Kerbl
SKU
223205
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 223205 |
| Старий код SKU | 10-2122 |
| Код постачальника | 223205 |
| Основний EAN-13 | 7350020870040 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Szwecja |
| Виробник | AquaGlobe AB |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/75 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 11.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.118 kg |
| Ширина коробки | 19.5 cm |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 27.5 cm |
| Вага коробки | 8.85 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
