Поясна сумка для тренування та вигулу собак Active, чорно-неонова, Kerbl
SKU
81197
- підходить для тривалих прогулянок і тренувань
- з міцного поліестеру
- вставка з сітчастого матеріалу з дихаючими властивостями
- оснащений двома кишенями на блискавці, контейнером для корму, D-подібним кільцем, еластичною петлею і сумкою, контейнером для води
- можливість прання підкладок кишень
- тренувальний пояс з регулюванням від 70 до 120 см, ширина 3,8 см
- світловідбиваючі канти підвищують безпеку
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81197 |
| Код постачальника | 81197 |
| Основний EAN-13 | 4018653943687 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42029298 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/480 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 28.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.207 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 54.5 cm |
| Вага коробки | 8.28 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
