Поплавковий клапан для поїльного корита 42 л, Kerbl
SKU
223113
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 223113 |
| Старий код SKU | 10-1023-002 |
| Код постачальника | 223113 |
| Основний EAN-13 | 4018653115343 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84818073 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Об'єм | 42 l |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/100 |
| Чиста ширина продукту | 15.5 cm |
| Чиста висота продукту | 15 cm |
| Чиста довжина продукту | 31.5 cm |
| Чиста вага продукту | 1.477 kg |
| Ширина коробки | 32.5 cm |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 85 cm |
| Вага коробки | 14.77 kg |
| Маса нетто | 1.48 kg |
