Порошок Technovit, 1000 г, Kerbl
SKU
1623
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 1623 |
| Старий код SKU | 01-3207 |
| Код постачальника | 1623 |
| Основний EAN-13 | 4018653160237 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39061000 |
| Країна походження | Rumunia |
| Виробник | Kulzer GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/70/140 |
| Чиста ширина продукту | 24 cm |
| Чиста висота продукту | 9.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 24 cm |
| Чиста вага продукту | 1.2 kg |
| Ширина коробки | 60 cm |
| Висота коробки | 59 cm |
| довжина коробки | 79 cm |
| Вага коробки | 84 kg |
| Маса нетто | 1.2 kg |
