Порожній розпилювач для WD-40, Kerbl
SKU
291213
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 291213 |
| Старий код SKU | 10-0803 |
| Код постачальника | 291213 |
| Основний EAN-13 | 5012594440006 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39233010 |
| Країна походження | Wielka Brytania |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/144 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 23 cm |
| Чиста довжина продукту | 9.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.128 kg |
| Ширина коробки | 18 cm |
| Висота коробки | 27.1 cm |
| довжина коробки | 18 cm |
| Вага коробки | 0.512 kg |
| Маса нетто | 0.13 kg |
