Повідець для бігу з собакою, на пояс, 100-140 см, чорний, Kerbl
SKU
81181
- з регульованим поясним ременем, ширина 2,5 см, окружність талії до 100 см.
- еластичний повідець: 1 м – 1,40 м, ширина 2 см.
- з ручкою, що дозволяє гуляти на короткому повідку
- карабін дозволяє відстебнути собаку від повідка
- зі світловідбиваючими смужками для додаткової безпеки
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81181 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653067482 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81181 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/60/720 |
| Чиста ширина продукту | 12.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.234 kg |
| Маса нетто | 0.23 kg |
| Висота коробки | 38 cm |
| довжина коробки | 44 cm |
| Вага коробки | 14.04 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
