Повітряний змішувач, 50 см
SKU
K4S50AAE11100
| Марка | EMI |
|---|---|
| Старий код SKU | 01-6444 |
| Колір виробника | темно-зелений |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84349000 |
| Країна походження | Holandia |
| Діаметр | 50 cm |
| Призначено для | bydła, trzody, drobiu |
| Виробник | Vostermans Ventilation B.V. |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Матеріал | Метал |
| Рівень шуму | 56 dB |
| Обороти за хвилину | 1 420 |
| Напруга [V] | 230 V |
| Потужність [Вт] | 260 W |
| Призначений для | ВРХ |
| Кількість лопатей вентилятора | 3 |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/18 |
| Маса нетто | 11.19 kg |
Attachments and documentation

