Повний комплект дверцят для курей, EasyProtect, Kerbl
SKU
70590
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70590 |
| Старий код SKU | 04-0396 |
| Код постачальника | 70590 |
| Основний EAN-13 | 4018653281277 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84362900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/40 |
| Чиста ширина продукту | 34 cm |
| Чиста висота продукту | 9.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 49 cm |
| Чиста вага продукту | 2.238 kg |
| Ширина коробки | 50 cm |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 52 cm |
| Вага коробки | 13.051 kg |
| Маса нетто | 2.24 kg |
