Поводок-повідок для собак Miami, 40-70 см х 20 мм, чорний, Kerbl
SKU
80222
- з нейлонової тканини
- міцна застібка
- водонепроникний, брудовідштовхуючий
- з регулюванням довжини
- допустима вага тварини на одному повідку 25 кг.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80222 |
| Колір виробника | чорний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653992012 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80222 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/120/1920 |
| Чиста вага продукту | 0.13 kg |
| Маса нетто | 0.13 kg |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 43 cm |
| Вага коробки | 15.6 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
