Препарат для дипінгу KerbaDip Lacto, 10 кг, Kerbl
SKU
15516
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15516 |
| Старий код SKU | 01-2767 |
| Код постачальника | 15516 |
| Основний EAN-13 | 4018653377628 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 38089420 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/60 |
| Чиста ширина продукту | 22 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 31 cm |
| Чиста вага продукту | 10.5 kg |
| Маса нетто | 10.5 kg |
