Приманка BlocBox Bora для щурів, 32,5 x 25,0 x 16,0 см, Kerbl
SKU
299635
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12-0024 |
| Старий код SKU | 12-0024 |
| Основний EAN-13 | 4018653099995 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Portugalia |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/144 |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 16 cm |
| Чиста довжина продукту | 32.5 cm |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 34 cm |
| довжина коробки | 79 cm |
| Маса нетто | 0.8935 kg |
