Природна кулька для свиней Ø 75 мм, без ланцюга, Kerbl
SKU
22649
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 02-0110 |
| Старий код SKU | 02-0110 |
| Основний EAN-13 | 4018653226490 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Niemcy |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/1250 |
| Чиста ширина продукту | 7.5 cm |
| Чиста висота продукту | 6.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 7.5 cm |
| Ширина коробки | 20.5 cm |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Маса нетто | 0.206 kg |
