Пристрій для видалення волосся на вимені Preventa зі шлангом 3 м, Kerbl
SKU
15675
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15675 |
| Старий код SKU | 01-5108 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653156759 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 84368090 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15675 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/40 |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 105 cm |
| Чиста вага продукту | 2 kg |
| Маса нетто | 2 kg |
| Ширина коробки | 47 cm |
| Висота коробки | 47 cm |
| довжина коробки | 91 cm |
| Вага коробки | 80 kg |
