Притулок для гризунів Nature, дерев'яний, 30 х 22 х 25 см, Kerbl
SKU
81809
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81809 |
| Код постачальника | 81809 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653206294 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/192 |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 1.235 kg |
| Маса нетто | 1.24 kg |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 51 cm |
| Вага коробки | 14.82 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
