Прогулянковий комплект для собак, трос з амортизатором, Kerbl
SKU
83544
- повідець 15 м + повідець 3 м
- ø 4 мм
- з амортизатором, що захищає собаку від травм
- покриття з пластику запобігає корозії та полегшує чистку
- підходить для собак до 30 кг
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83544 |
| Код постачальника | 83544 |
| Код CN | 42010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653835449 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/20/200 |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.913 kg |
| Маса нетто | 0.91 kg |
| Висота коробки | 21 cm |
| довжина коробки | 24 cm |
| Вага коробки | 4.704 kg |
| Ширина коробки | 23 cm |
